Усний журнал “Про романтичних школярок, суворих студентів, точних науках і не тільки…Освіта у Японії»

 20-го та 27-го березня 2017 року у чітальному залі Харківського професійного ліцею машинобудування проводився усний журнал “Про романтичних школярок, суворих студентів, точних науках і не тільки…Освіта у Японії»,який проводила бібліотека ліцею (провідний бібліотекар Кохно Є.І.) та її актив.

Сторінки журналу:

1-ша сторінка: «Дошкільне освіта та навчання у початковій школі». Присутні познайомилися із підручниками навчальних класів, узнали, кого і як зараховують до початкової школи, як діти там навчаються, переглянули відеофільм «Унікальна освіта в Японії».

2-га сторінка: «Середня школа». Бібліотекар ліцею Кохно Є.І. та учень 3-го курсу Хаснутдінов Стефан (гр.. ОКС 4-2, майстер в-н Силенко Н.В., кл.керівник Олександрова А.І.) розповіли про незвичайних японських школярів. До сторінки були підібрані відеофільми «Такі незвичайні японські школяри», «Як проходять екзамени до старшої школи» та «Навчання у звичайної японській школі».

3-я сторінка розповіла про вищі навчальні заклади Японії. Присутні переглянули відеофільм про Університет Канда.

4-та сторінка «Професіно-технічна освіта у Японії» познайомила глядачів із особливостями навчання у різних закладах, які дають професійну освіту підліткам Японії. Присутні змогли зрівняти як навчають верстатників у Японії та в Україні, узнали як отримують професійну підготовку у закладах японської автомобільної фірми «Тойота».

з рубрики: Новини

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*