Тиждень Космосу

З 5 по 9 жовтня 2015 року в Харківському професійному ліцеї машинобудування проходив Тиждень Космосу, присвячений до Всеукраїнського тижня Космосу, який святкується у всьому світі саме в ці дні. Тиждень готували разом кабінет фізики та астрономії (викладач Чупрінина В.І.) та бібліотека  ліцею.

В програмі тижня:

  • понеділок: «Жива газета» – «Вітаємо із Всесвітнім тижнем Космосу!», яку показали учасники естетичного клубу «Свіча», що працює при бібліотеці ліцею;
  • вівторок: «Космічний брейн-ринг» серед учнів першого та другого курсів;
  • середа: «Зоряними трасами: перші кроки людства в космос» – бесіда-розповідь із переглядом фільму «Валентин Бондаренко – летчик-испытатель, член первого отряда космонавтов» – українського космонавта, який трагічно загинув так й не потрапив у космос;
  • четвер: інтерактивний урок «Космос – учора, сьогодні, завтра» та виставка малюнків на космічну тему;
  • п’ятниця: презентація рекомендаційного списку літератури «Що читати про космос, космонавтів та космічні польоти?» для учнів ліцею та огляд книжкової виставки «Дорога в космос».

Активну участь у проведенні тижня Космосу прийняли учні груп ОКС 4-2  та СТ 5-2. Команда «Квазари» у складі Ожередова Богдана, Рудаченко Наталії, Тимощук Михайло;  капітан команди – Ожередов Богдан перемогли у «Космічному брейн-рингу» команду групи СТ 5-2 (команда «Кассіопея») у складі: Литвиненко Юрій, Мережко Валентин та Сичов Олександр; капітан команди – Литвиненко Юрій.  У номінації «Кращий знавець Космосу» дипломи отримали учні групи СТ 5-2 Сухорутченко Микола та Пронський Дмитро.

Цікаво проходив у читальному залі бібліотеки відкритий інтерактивний урок «Космос – учора, сьогодні, завтра», на якому учні узнали дуже багато нового та цікавого про космос та космічні польоти сьогодні.

У четвер також проводилася виставка малюнків на космічну тематику. У виставці активну участь прийняли учні груп ОКС 4-2, СБ 4-4, СБ 5-4. Переможцем стала учениця групи ОСК 4-2 Рудаченко Наталія зі своїм малюнком «Інопланетянин».

космос7космос8
Кращі малюнки

космос9

з рубрики: Новини

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*