Тиждень фізичної культури та спорту «О спорт – ти мир!»

З 9 по 16 вересня 2016 року у Харківському професійному ліцеї машинобудування відбувся тиждень фізичної культури та спорту «О спорт – ти мир!».

Програма тижня:

  1. Загальноліційна лінійка, присвячена початку тижня;
  2. День здоров’я;
  3. Інтелектуальні змагання у читальному залі бібліотеки;
  4. Усний журнал, присвячений футболу («Футбол – найпопулярніший вид спорту у світі»)
  5. Проведення змагань на першість ліцею з настільного тенісу.

Розпочався тиждень Днем здоров’я, який проходив на стадіоні «Старт» та спортмайданчику ліцею.

Перед учнями із словом вітання виступила директор ліцею Ковальова Т.І.. Вона побажала успіхів і відкрила змагання у легкоатлетичному кросі на стадіоні «Старт».

Учні змагалися у  легкоатлетичному кросі, перетягуванні канату, піднятті гирі (16 кг), піднімання козака, підтягування на перекладині, метання довбня (16 кг) на дальність. Переможці: група СА 6-1 – 1 місце, група СА 5-1 – 2 місце, група СБ 5-4 – 3 місце. Вітаємо!

Після змагань усіх учнів чекало змагання у приготуванні польової каші: «Мандрівка за народними рецептами». В святі приймали участь учні І-ІІ курсу. Конкурс пройшов не для оцінювання, а для гарного настрою.

 

dsc03916dsc03920 dsc03937 dsc03946 dsc03953 dsc03957 dsc03963 dsc03967 dsc03974 dsc03975

 

 

Інтелектуальні змагання та усний журнал було проведено у читальному залі бібліотеки ліцею 12-14 вересня 2016 року. У змаганнях прийняли участь учні 1-2 курсів. Наші учні змагалися у:

  • Конкурсі інтелектуалів – «Умники и умницы»;
  • Вікторині «Самая популярная игра – футбол. Что я о ней знаю?»;

До інтелектуальних змагань та усного журналу бібліотекарем ліцею Кохно Є.І. було виготовлено презентації:

  • «Физкульт-минутка: Что я знаю о спорте?»; «Умники и умницы»; «Спортивная энциклопедия – ФУТБОЛ»; Интересные факты о футболе и футболистах»; «Самая популярная игра – футбол. Что я о ней знаю?»;
  • Проведено бесіду біля книжкової виставки «Спорт протягом життя»;
  • Створено, презентовано та розміщено на сайті в Інтернет рекомендаційного списку «Спорт протягом життя».

Цікаво проходив усний журнал, присвячений футболу («Футбол – найпопулярніший вид спорту у світі»), який готувала і проводила бібліотекар ліцею Кохно Є.І.

Перша сторінка: «История футбола. Энциклопедия спорта». Перегортаючи цю сторінку, учні узнали історію появи у світі такої гри, як футбол; коли футбол прийшов до нас і де почали грати у футбол на теренах України.

Друга сторінка розповіла про цікаві факти із життя футболу та про футболістів. Учні із задоволенням переглянули презентацію та узнали багато цікавого про улюблений вид спорту.

Третя сторінка була присвячена презентації книги про футбол, яку написав Л. Касіль – «Вратарь республики». Учні також переглянули кадри із кінофільму, який був створений за книгою письменника.

 

20160912_085300 20160912_085322

 

Змагання з настільного тенісу розпочалися також з 9 вересня. Зустрічі команд проводяться згідно графіку. Учні, які перебувають на практиці, будуть змагатися пізніше – тоді й підведемо підсумки чемпіонату ліцею.

 

з рубрики: Новини

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*