Щодо відзначення Дня пам’яті та примирення та 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

            8 травня 2017 року учні та викладачі Харківського професійного ліцею машинобудування прийняли участь у святкових заходах на Меморіальному комплексі Слави, де відбулися покладання квітів і молебень за загиблими у Другій світовій війні. До братніх поховань та пам’ятника Батьківщині-матері прийшли ветерани, представники духовенства різних церков, депутати, керівники міста, військові, правоохоронці, представники політичних партій, студенти, школярі.

             Урочисті заходи до Дня Перемоги відбулися, також, 9 травня 2017 року і на меморіальному комплексі “Висота Маршала Конєва, де були присутні представники облдержадміністрації, обласного громадського об’єднання “Союз ветеранів АТО”, ветерани війни, мешканці області, а також представники Харківського професійного ліцею машинобудування.

                З привітанням виступили голова облдержадміністрації області Юлія Світлична та голова обласного громадського об’єднання “Союз ветеранів АТО” Олександр Сергєєв. Під час святкових заходів на “Висоті маршала Конєва” відбувся святковий концерт, до головного монументу усі присутні поклали квіти.

з рубрики: Новини

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*