Революція на граніті

На виконання Указу Президента України «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді» від 12.06.2015 року № 334 22 жовтня 2015 року  у читальному залі Харківського професійного ліцею машинобудування,  з метою вшанування патріотизму та мужності української молоді, пройшов тематичний вечір із переглядом кінофільму «Революція на граніті». Він був присвячений 25-й річниці Студентській революції на граніті, яка відбулася протягом 2-17 жовтня 1990 року в Києві.

Тематичний вечір готували разом бібліотека ліцею та кабінет історії (викладач Чеботок Н.О.). До тематичного вечора була підготовлена виставка фотодокументів тих подій.

Учні з увагою прослухали повідомлення викладача Чеботок Н.О., переглянули презентації «16 днів революції на граніті» та «Успішні всеукраїнські кампанії громадського лобіювання», які підготувала бібліотекар ліцею Кохно Є.І., жваво обговорювали події того часу та сьогодення. Наприкінці тематичного вечора учням було запропоновано передивитися кінострічку «Революція на граніті» (повна версія).

революція0

 

революція1

революція2

з рубрики: Новини

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*