Предметний тиждень з фізичної культури та спорту

З 7 вересня по 11 вересня у Харківському професійному ліцеї машинобудування проходив перший у 2015-2016 навчальному році предметний тиждень – тиждень фізичної культури, який був присвячений до Дня фізичної культури і спорту.
Розпочався тиждень святковою лінійкою, яку готував та проводив керівник фізичного виховання Купріянов В.О.
У вівторок, 8 вересня, у бібліотеці ліцею проводилася бесіда біля книжкових виставок «Бережи здоров’я з молоду», «Спорт протягом життя». Учням були роздані рекомендаційні списки літератури «Що читати? Спорт протягом життя».
У середу, 9 вересня, дуже цікаво проходив усний журнал, присвячений футболу («Футбол – найпопулярніший вид спорту у світі»), який готувала і проводила бібліотекар ліцею Кохно Є.І. та учень другого курсу Хаснутдінов Стефан (група ОКС 4-2).
Перша сторінка: «История футбола. Энциклопедия спорта». Перегортаючи цю сторінку, учні узнали історію появи у світі такої гри, як футбол; коли футбол прийшов до нас і де почали грати у футбол на теренах України. Доповідь готував учень 2-го курсу Хаснутдінов Стефан, а презентацію – бібліотекар ліцею.
Друга сторінка розповіла про цікаві факти із життя футболу та про футболістів. Учні із задоволенням переглянули презентацію та узнали багато цікавого про улюблений вид спорту.
Третя сторінка була присвячена презентації книги про футбол, яку написав Л. Касіль – «Вратарь республики». Учні також переглянули кадри із кінофільму, який був створений за книгою письменника.
Змагання з міні-футболу розпочалися також у середу – 9 вересня. Зустрічі команд проводяться згідно графіку. Учні, які перебувають на практиці, будуть змагатися пізніше – тоді й підведемо підсумки чемпіонату ліцею.
10.09.2015 року – у четвер – у читальному залі бібліотеки проходила дуже цікава вікторина на тему «Футбол – гра мільйонів» (вікторину та презентацію до неї готувала бібліотекар Кохно Є.І). Проводили вікторину разом бібліотекар та керівник фізичного виховання, який виконував роль головного рефері цих змагань.
У вікторині приймали участь учні першого курсу – група СА 5-1 та гр.. СТ 5-2. У змаганнях перемогла група СТ 5-2 (староста Литвиненко Юрій). Особо хочеться відмітити учня групи СТ 5-2 Загоровського Максима, який мав відповіді майже на усі запитання. За активну участь та перемогу у вікторині староста гр.. СТ 5-2 Литовченко Юрій, як капітан команди, отримав грамоту від головного рефері – керівника фізичної культури ліцею Купріянова В.О., а учні групи СА 5-1 (староста Касса Іван) – диплом за участь.
Закінчився тиждень відкриттям Малих олімпійських ігор ліцею, які будуть тривати цілий рік. Перед учнями із словом вітання виступила директор ліцею Ковальова Т.І.. Вона побажала успіхів і відкрила змагання у легкоатлетичному кросі на стадіоні «Старт». Потім учні змагалися у перетягуванні канату та інших спортивних змаганнях. Після змагань усіх учнів чекало польової каші «Мандрівка за народними рецептами». В святі приймали участь учні І-ІІ курсу. Конкурс пройшов не для оцінювання, а для гарного настрою.

з рубрики: Новини

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*