«Обычаи и традиции Великобритании»

                  31 березня 2016 року у читальному залі бібліотеки Харківського професійного ліцею машинобудування відбувся захист міні-проекту «Обычаи и традиции Великобритании», присвяченого року англійської мови в Україні. Цей міні-проект частина пізнавально-дослідницького проекту «Путешествие по Великобритании».

Готували та захищали проект учні, учасники естетичного клубу «Свіча». Керівники проекту бібліотекар ліцею Кохно Є.І. та викладач фізики та географії Чупрініна В.І. Проходив його захист у формі однойменного усного журналу. Перша сторінка познайомила із відомими усьому світу культурологічними та археологічними пам’ятками Британії (проходила у вигляді репортажу), потім – розповідь про досягнення британців у науці та техніці, про значення англійської мови для усього світу (використовувалася презентація), на завершення – учні Луппов Павло (3 курс, гр.. СТ 3-1) та Касса Іван (гр.. СА 5-1) розповіли про звичаї та традиції мешканців Великобританії. А про те, що не люблять британці учні узнали вже за допомогою бібліотекаря ліцею.

IMG_20160406_110823 IMG_20160406_112258 IMG_20160406_113110До захисту проекту були підготовані презентації «Обычаи и традиции Великобритании» та «Англия», підібрано репортаж, відеоролики про Туманний Альбіон та фотовиставка.

 

з рубрики: Новини

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*