Спортивна робота

  Вітаємо переможців!

2 3 4 5

ziskanovane_20161116

 

            

 

 

 

 

 

 

            28 лютого 2017 року команда Харківського професійного ліцею машинобудування прийняла участь в обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Харківської області та м. Харкова з волейболу (юнаки та дівчата).

У змагання приймали участь учнівські колективи 3-ї групі.

У запеклій боротьбі перемогли команда учнів Харківського професійного ліцею машинобудування.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

 

 12 вересня 2014 року в Харківському професійному ліцеї машинобудування відбулось веселе спортивне свято – День здоров’я, під час якого було проведено різноманітні спортивні змагання.


Одразу після закінчення спортивних змагань відбулось свято польової каші «Мандрівка за народними рецептами». В святі приймали участь учні І-ІІІ курсу. Конкурс пройшов не для оцінювання, а для гарного настрою.

        12 квітня 2014 року збірна команда Харківського професійного ліцею машинобудування прийняла участь в міжнародному марафоні в Харкові.

    В ліцеї відбулись військово-спортивні змагання присвячені дню Захисника Вітчизни.

Для заохочення учнів до занять фізичною культурою в ліцеї проводяться позакласні тренування з різних видів спорту: баскетбол, волейбол, міні-футбол, настільний теніс, шахи, шашки. Для відбору кращих спортсменів для збірних команд ліцею проводяться першості училища з вищевказаних видів спорту. Кращі спортсмени і команди, які завоювали призові місця в спартакіадах області та міста, при наявності стипендіального фонду, нагороджуються грошовими преміями та дипломами відповідно до ”Положення про матеріальне заохочення учнів”. На уроках теоретичного навчання фізичної культури проводяться бесіди про вплив занять фізичної культури на здоров’я і виховну роль в повсякденному житті учнів. Внутрішні спортивні заходи: – тиждень фізичної культури і спорту, присвячений Дню фізичної культури і спорту; – першість училища з баскетболу, волейболу, міні-футболу, настільного тенісу, шахів, шашок; – військово-спортивні свята, присвячені Дню Захисника Вітчизни та Дню козацтва. . Фізичне виховання є учбовим предметом, що робить оздоровчу і реабілітаційну дію, сприяє відновленню розумової працездатності, задовольняє життєво необхідну потребу учнів в русі. Учні підвищують свою спортивну майстерність, готуються до виконання розрядних норм і до участі в спортивних змаганнях в обраному виді спорту, та участю в обласної Спартакіаді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів за програмою обласних щорічних спортивних змагань «СПОРТ ПРОТЯГОМ ЖИТТЯ» учнівської та студентської молоді Харківської області.