День знань

1 вересня 2015 року в Харківському професійному ліцеї машинобудування відбулось свято Дня Знань. На урочисту лінійку було запрошено директора обласного науково-методичного центру професійно-технічної освіти Русланову Тетяну Олександрівну, заступника начальника управління з кадрів ДП «Харківський машинобудівний завод «ФЕД» Апухтіна Віктора Петровича, заступника директора департаменту з кадрових питань Харківського державного авіаційного виробничого підприємства Нікуліна Олега Юрійовича.

З метою поглиблення знань учнів про Україну, прищеплювання любові до рідного краю, розширення змісту поняття громадянин України, розвитку мовлення учнiв, виховання патріотичних почуттів приналежності до українського народу, 1 вересня 2015 в Харківському професійному ліцеї машинобудування було проведено Перший урок на тему «Україна – наш спільний дім».

Епіграфом до уроку став вислів:

Дитино, глянь навкруг, яка твоя земля:

Красива , дивовижна і єдина.

Усе тут дороге : ліс, гори і поля

Бо це Вітчизна наша – Україна !

Під час Першого уроку учнів ліцею було ознайомлено з основними державотворчими подіями становлення незалежної України, основними засадами демократичного та суспільного ладу України, її досягненнями за останні роки, виховання громадянина-патріота України, формування його особистої відповідальності за долю своєї держави та українського народу, розуміння єдності й цілісності України як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та заможної держави.

Урок провели:

  • викладач історії Чеботок Неля Олександрівна, яка ознайомила учнів з основними історичними подіями становлення державності України;
  • соціальний педагог Бондаренко Лілія Михайлівна, яка розповіла про державні символи країни та президента;
  • викладач української мови та літератури Курсіна Лідія Григорівна, яка зосередила увагу учнів на шанобливому ставленні до мови, традицій і культури українців та представників інших національностей, що населяють країну;
  • заступник директора з навчально-виховної роботи Сливко Тамара Станіславівна, яка висвітлила основні народні символи України та їх значення;
  • провідний бібліотекар Кохно Єлізавета Іллівна, яка розповіла про видатних українців (письменників, політичних діячів, спортсменів, науковців та видатних харків’ян).

Під час виховного заходу керівник вокально-інструментального ансамблю «Птах» Воловик Микола Якимович супроводжув виступи піснями патріотичної тематики.

Урок  ґрунтувався  на демократичному стилі взаємодії, спрямованому на самостійний пошук істини, сприяв  формуванню критичного мислення, ініціативи.

з рубрики: Новини

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*