День знань

1 вересня 2016 року в Харківському професійному ліцеї машинобудування було проведено урочисту лінійку присвячену “Дню знань”.

В урочистій лінійці взяли участь:

– Апухтін Віктор Петрович – заступник начальника управління з кадрів ДП «Харківський машинобудівний завод «ФЕД»;

– Русланова Тетяна Олександрівна – директор НМЦ ПТО у Харківській області.

DSC04711 DSC04713 DSC04714 DSC04731 DSCF4088

 

 

З метою поглиблення знань учнів про Україну; прищеплювання любові до рідного краю; розширення змісту поняття громадянин України; розвитку мовлення учнiв; виховання патріотичних почуттів приналежності до українського народу в Харківському професійному ліцеї машинобудування було проведено Перший урок на тему «Від проголошення Незалежності до нової України».

 

DSC04741 DSC04751 DSCF4118

 

Урок провели:

  • викладач історії Лєвіна Анна Валеріївна, яка ознайомила учнів з основними історичними подіями становлення державності України;
  • викладач української мови та літератури Дяченко Ірина Миколаївна, яка зосередила увагу учнів на шанобливому ставленні до мови, традицій і культури українців та представників інших національностей, що населяють країну;
  • викладач світової літератури Ткаліч Яніна Олегівна, яка висвітлила основні народні символи України та їх значення;
  • викладач географії Чупрініна Валентина Іванівна, яка розповіла про цивілізоване демократичне збирання територій України в єдину суверену державу.
  • провідний бібліотекар Кохно Єлізавета Іллівна, яка розповіла про видатних українців (письменників, політичних діячів, спортсменів, науковців та видатних харків’ян).

Під час виховного заходу керівник вокально-інструментального ансамблю «Птах» Воловик Микола Якимович супроводжував виступи піснями патріотичної тематики.

Урок  ґрунтувався  на демократичному стилі взаємодії, спрямованому на самостійний пошук істини, сприяв  формуванню критичного мислення, ініціативи.

 

 

 

 

 

з рубрики: Новини

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*