Cемінар бібліотекарів

13.05.2015 року у бібліотеці Харківського професійного ліцею машинобудування відбувся обласний семінар бібліотекарів системи ПТНЗ на тему: «Форми і методи роботи бібліотеки ПТНЗ щодо прилучення учнівської молоді до надбань світової та вітчизняної культури».
До семінару бібліотекарем, разом із учасниками естетичного клубу «Свіча» – учнями та працівниками ліцею, було підготовлено відкритий театралізований показовий масовий захід – бенефіс «Изгиб гитары желтой», який розповів учасникам семінару та учням ліцею про історію створення цього найпопулярнішого музичного інструменту, хто і як грає сьогодні на ньому, яку музику грають, згадали про різни напрямки гітарної музики, прослухали та переглянули відео фрагменти виступів видатних гітаристів світу. До вечора бібліотекарем були підготовлені однойменні презентація та книжкова виставка, учні вивчили вірші та пісні під гітару.
У підготовці та проведенні бенефісу приймали участь:
• учні групи СТ 3-1: Євдошенко Віталій, Федоров Євген, Князєв Олексій;
• учениця групи ОКС 2-3 Бандзелюк Анастасія;
• учні групи СТ 4-5 Пассі Елвіс-Майкл, Юрченко Рустам та Юрченко Олександр;
• учені групи ОКС 4-2 Тимощук Михайло та Хаснутдінов Стефан;
• учень групи ОКС 3-2 Андрієвський Антон;
• учень групи СБ 4-4 Каменський Нікіта;
• ведучи бенефісу: бібліотекар Кохно Є.І. та соціальний педагог Бондаренко Л.М.
• демонструвала презентацію викладач інформаційних технологій Головченко І.В.
На вечорі про свою творчість розповів український бард, дипломант та лауреат конкурсів бардівської пісні у Луцьку, Донецьку, Києві, учасник харківського фестивалю «Майдан» – Воловик М.Я., у багажі якого близько 100 пісень, які він сам написав. Присутні із захватом вислухали розповідь про його творчість, прослухали пісні. Микола Якимович отримав цілий шквал оплесків!
Особливу уваги отримали виконавці циганських пісень, які супроводжувалися ще й циганськими танцями! Учень групи СТ 4-5 Юрченко Рустам співав, а його брат Юрченко Олександр та майстер виробничого навчання Ділмінер Ю.М. танцювали так, що гості не всиділи на місці і також почали танцювати!
На бенефісі пролунали популярні бардівські пісні, які лунають й сьогодні на вулицях, у скверах, турпоходах та просто у дворах: Г.Шангина-Березовского «Царевна-Несмеяна» та О.Митяева «Изгиб гитары желтой». Їх співали усі учасники бенефісу під акомпонімент гитар (учень 2-го курсу групи ОКС 3-2 Андрієвський Антон та Воловік М.Я.).

библиотекари1библиотекари2

библиотекари3  библиотекари4

библиотекари6библиотекари6

библиотекари7библиотекари8

библиотекари9библиотекари10

библиотекари11библиотекари12

библиотекари13библиотекари14

библиотекари15библиотекари16

з рубрики: Новини

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*